
Підшипник QJ307MA (35*80*21) SNR
- Готово до відправки
2 200 ₴
Підшипник кульковий, радіально-упірний, однорядний, метричний, відкритий
QJ 307 MA, Виробник SNR France
Розмір: 35*80*21
Радіально-упорні кулькові однорядні підшипники з чотириточковим контактом, позначаються як підшипники QJ. Підшипник складається з суцільного зовнішнього кільця, роз'ємного внутрішнього кільця та сепаратора, центруваного за зовнішнім кільцем. Зовнішнє кільце кулькового підшипника з чотириточковим контактом має дві симпатичні доріжки кочення. Внутрішнє кільце розділене на дві половини та має в основі той самий конструктивний принцип, що й зовнішнє кільце. Підшипники QJ витримують осьові навантаження в обох напрямках, а також радіальне навантаження.
Ключові особливості наших товарів
01
Відомі бренди
Ми працюємо з брендами, як-от Optibelt, Contitech, Endura, Tehno-belt, Basis, Kinex, IBB і багатьма іншими відомими виробниками.
02
Великий асортимент
Понад 4000 найменувань продукції: від бюджетних товарів до продукції передових брендів.
03
Можливість придбання продукції на замовлення
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити товари, які складно придбати на ринку.
04
Оновлення каталогу товарів
Ми уважно стежимо за світовими новинками, тому ви можете розраховувати на на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Наша компанія має чималий досвід роботи.
Ми маємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обпрацює та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Австрія |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Висота | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
- Ціна: 2 200 ₴


