
Підшипник 32006 (30*55*17) ZKL Чехія
- Готово до відправки
490 ₴
Подшипник роликовий однорядний конічний. Виробник ZKL Чехія.
Розмір: 30*55*17
Аналоги: 2007106, 32006-X FAG, 32006 AX ZVL, 32006 X NEUTRAL, 32006X PFI, 4T-32006X NTN, 32006XF FERSA, 32006AX ZKL, 32006 JR KOYO, 32006VC12 SNR, 32006 X/Q SKF, 32006 X TIMKEN, 32006 XA FŁT, 32006 XA FŁT-PBF
Ключові особливості наших товарів
01
Відомі бренди
Ми працюємо з брендами, як-от Optibelt, Contitech, Endura, Tehno-belt, Basis, Kinex, IBB і багатьма іншими відомими виробниками.
02
Великий асортимент
Понад 4000 найменувань продукції: від бюджетних товарів до продукції передових брендів.
03
Можливість придбання продукції на замовлення
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити товари, які складно придбати на ринку.
04
Оновлення каталогу товарів
Ми уважно стежимо за світовими новинками, тому ви можете розраховувати на на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Наша компанія має чималий досвід роботи.
Ми маємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обпрацює та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKL |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Висота | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
- Ціна: 490 ₴


