
Підшипник 6305-2RS C3 (25*62*17) PFI
- Готово до відправки
400 ₴
Підшипник кульковий, радіальний, однорядний, мотрический, закритий
6305 RS C3.
Розмір 25*62*17
Виробник PFI
Аналоги: Caterpillar 1B5387, Delco 907940, Delco 908055, Delco 954554, Ford E2HZ-10A303-A, Leece-Neville 76262, Motorola 11-34, Nikko 1-0452-63057, Prestolite 25-4, Prestolite 25-71, Claas 0002155360, Claas 215536.0, 70-180305 ГОСТ, 6305-2RSH/C3 SKF, 6305-C-2HRS-C3 FAG, 6305-2RS C3 INA, 6305-2RSR-C3 ZVL, 6305-2RS C3 PFI, 6305 EE C3 SNR, 6305LLB C3 NTN, 6305 VVC3E NSK
Ключові особливості наших товарів
01
Відомі бренди
Ми працюємо з такими брендами як Optibelt, Contitech, Endura, Tehno-belt, Basis, Kinex, IBB і багатьма іншими відомими виробниками.
02
Значний асортимент
Понад 4000 найменувань продукції: від бюджетних товарів до продукції передових брендів.
03
Можливість придбання продукції на замовлення
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити товари, які складно придбати на ринку.
04
Оновлення каталогу товарів
Ми уважно стежимо за світовими новинками, ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Наша компанія володіє значним досвідом роботи.
Ми володіємо і дорожимо репутацією відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? В такому випадку достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробляти і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFI |
| Країна виробник | США |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
- Ціна: 400 ₴


