
Підшипник 6205-RS C3 (25*52*15) PFI
- Готово до відправки
280 ₴
Підшипник кульковий, радіальний, однорядний, мотрический, закритий
6205 2RS, 6205RS
Размер: 25*52*15
Виробник PFI
Аналоги: Caterpillar 1S7056, Delco 904983, Leece-Neville 29656, Mitsubishi S930P28301, Motorola 11-40, Prestolite 111-40, Claas 0002155170, Claas 215517.0, 70-180205 ГОСТ, 6205-2RSH/C3 SKF, 6205-C-2HRS-C3 FAG, 6205 2RS C3 INA, 6205-2RSR-C3 ZVL, 6205 2RS C3 EZO, 6205-2RS C3 PFI, 6205EE C3 SNR, 6205LLB C3 NTN, 6205 VVC3E NSK
Ключові особливості наших товарів
01
Відомі бренди
Ми працюємо з такими брендами як Optibelt, Contitech, Endura, Tehno-belt, Basis, Kinex, IBB і багатьма іншими відомими виробниками.
02
Значний асортимент
Понад 4000 найменувань продукції: від бюджетних товарів до продукції передових брендів.
03
Можливість придбання продукції на замовлення
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити товари, які складно придбати на ринку.
04
Оновлення каталогу товарів
Ми уважно стежимо за світовими новинками, ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Наша компанія володіє значним досвідом роботи.
Ми володіємо і дорожимо репутацією відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? В такому випадку достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробляти і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFI |
| Країна виробник | США |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
- Ціна: 280 ₴


