
Підшипник автомобільний DAC42800036/34ZZ 42*80*36/34 MCB
- Готово до відправки
1 800 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник кульковий дворядний радіально-упорний (автомобільний)
42x80x36/34.
Аналоги: FAG 713626140, Hyundai 51720-38000, Hyundai 51720-2D200, Hyundai 51720-38100, Iljin IJ111002, NSK 42BWD13CA11, SKF BAH-0117, SKF FW191, SKF VKBA3909, SNR R184.12, Timken 510076
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MCB |
| Країна виробник | Швеція |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид підшипника | Маточини переднього колеса |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Стан | Нове |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 1 800 ₴


