
Ремінь приводний клиновий B-3200 ENDURA
- Готово до відправки
850 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремень приводной клиновый профиль Б (17мм по верху)
Аналоги: HB-3200, B-3200Lw, B-3200Ld. B-1180Lp, 17x3160Li, 17x3226La, B-3160Li, B-3226La, B125
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Висота ременя | 11 мм |
| Длина ремня | 3200 мм |
| Максимальна окружна швидкість | 30 м/сек |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 70 град. |
| Матеріал ремінця | Бутадієн-нітрильний каучук |
| Мінімальний діаметр шківа | 112 мм |
| З'єднання кінців ременя | Склеювання |
| Ширина ремня | 17 мм |
- Ціна: 850 ₴


