
ПІдшипник 6902-2RS (15*28*7) FBJ
- Готово до відправки
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник кульковий, радіальний, однорядний, метричний, закритий
6902 RS, Виробник FBJ Аналоги: 1080902 2RS, 61902-2RSR-HLC, 6902-2RS, 6902-2RS1, 61902 EE G15
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FBJ |
| Країна виробник | Японія |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 28 мм |
- Ціна: 110 ₴


