
Підшипник 33210 (50*90*32) TIMKEN
- Готово до відправки
1 300 ₴
Подшипник роликовий однорядний конічний. Виробник TIMKEN.
Розмір : 50*90*32
Ключові особливості наших товарів
01
Відомі бренди
Ми працюємо з брендами, як-от Optibelt, Contitech, Endura, Tehno-belt, Basis, Kinex, IBB і багатьма іншими відомими виробниками.
02
Великий асортимент
Понад 4000 найменувань продукції: від бюджетних товарів до продукції передових брендів.
03
Можливість придбання продукції на замовлення
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити товари, які складно придбати на ринку.
04
Оновлення каталогу товарів
Ми уважно стежимо за світовими новинками, тому ви можете розраховувати на на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Наша компанія має чималий досвід роботи.
Ми маємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обпрацює та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Timken |
| Країна виробник | США |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Кросс-номери | TIMKEN 33210 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
- Ціна: 1 300 ₴


