
Підшипник 6207-2RS (35*72*17) TIMKEN
- Готово до відправки
496 ₴
Підшипник кульковий, радіальний, однорядний, метричний, закритий
6207 RS, виробник TIMKEN.
Розмір : 35*72*17
Аналоги: VKT 8600 SKF, 284844 SCANIA, 284845 SCANIA, 284997 SCANIA, SET 277 TIMKEN, SET 1124 TIMKEN, Scania 284997, Scania 284844, Scania 284845, SKF VKT8600, Timken 39580-39528, Timken SET 1124, Timken SET 277, Case-IH 762162R91, Fortschritt 99020890505, Fortschritt 9902890513, Laverda LA28996540, Massey Ferguson 1440502X1, Massey Ferguson 339579X1, Massey Ferguson D41621100, 180207 ГОСТ, 6207 2RSH SKF, 6207-C-2HRS FAG, 6207-2RSR ZVL, 6207 2RS INA, 6207 2RS, 6207 EE SNR, 6207 LLB/5K NTN, 6207 DDU NSK-PPL, 6207 2RS ZKL, 6207 2RS FLT
Ключові особливості наших товарів
01
Відомі бренди
Ми працюємо з брендами, як-от Optibelt, Contitech, Endura, Tehno-belt, Basis, Kinex, IBB і багатьма іншими відомими виробниками.
02
Великий асортимент
Понад 4000 найменувань продукції: від бюджетних товарів до продукції передових брендів.
03
Можливість придбання продукції на замовлення
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити товари, які складно придбати на ринку.
04
Оновлення каталогу товарів
Ми уважно стежимо за світовими новинками, тому ви можете розраховувати на на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Наша компанія має чималий досвід роботи.
Ми маємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обпрацює та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Timken |
| Країна виробник | США |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Висота | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
- Ціна: 496 ₴


