
Підшипник 6003-2RS (17*35*10) TIMKEN
- Готово до відправки
233 ₴
Підшипник кульковий, радіальний, однорядний, метричний, закритий, металеві погумовані шайби, контактне ущільнення,
6003 RS, 6003LLU Виробник TIMKEN.
Розмір : 17*35*10
Аналоги: 180103, 6003 2RSH SKF, 6003-C-2HRS FAG, 6003-2RSR ZVL, 6003 2RS INA, 6003 2RS 6003 EE SNR, 6003 LLB/5K NTN
Ключові особливості наших товарів
01
Відомі бренди
Ми працюємо з брендами, як-от Optibelt, Contitech, Endura, Tehno-belt, Basis, Kinex, IBB і багатьма іншими відомими виробниками.
02
Великий асортимент
Понад 4000 найменувань продукції: від бюджетних товарів до продукції передових брендів.
03
Можливість придбання продукції на замовлення
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити товари, які складно придбати на ринку.
04
Оновлення каталогу товарів
Ми уважно стежимо за світовими новинками, тому ви можете розраховувати на на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Наша компанія має чималий досвід роботи.
Ми маємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обпрацює та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Timken |
| Країна виробник | США |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Основні | |
| Код запчастини | 6003-2RS |
- Ціна: 233 ₴


