
Ремінь приводний клиновий B-1040 ENDURA
- Готово до відправки
291 ₴
Ремень приводной клиновый профиль Б (17мм по верху)
Аналоги: HB-1040, B-1040Lw, B-1040Ld. B-1040Lp, 17x1000Li, 17x1066La, B-1000Li, B-1066La, B39,5
Ключові особливості наших товарів
01
Відомі бренди
Ми працюємо з такими брендами як Optibelt, Contitech, Endura, Tehno-belt, Basis, Kinex, IBB і багатьма іншими відомими виробниками.
02
Значний асортимент
Понад 4000 найменувань продукції: від бюджетних товарів до продукції передових брендів.
03
Можливість придбання продукції на замовлення
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити товари, які складно придбати на ринку.
04
Оновлення каталогу товарів
Мы внимательно следим за мировыми новинками, поэтому вы можете рассчитывать на самые актуальные предложения.
Почему нам можно доверять
Наша компания располагает значительным опытом работы.
Мы обладаем и дорожим репутацией ответственного поставщика.
Преимущества нашей компании
Бажаєте придбати наші товари? В такому випадку достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробляти і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Висота ременя | 11 мм |
| Длина ремня | 1040 мм |
| Максимальна окружна швидкість | 30 м/сек |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 70 град. |
| Матеріал ремінця | Бутадієн-нітрильний каучук |
| Мінімальний діаметр шківа | 112 мм |
| З'єднання кінців ременя | Склеювання |
| Ширина ремня | 17 мм |
- Ціна: 291 ₴


