
Ремінь A-750 ENDURA
- Готово до відправки
175 ₴
Аналоги: HA-750, A-750Lw, A-750Ld. A-750Lp, 13x720Li, 13x770La, A-720Li, A-770La, A28 1/2
Ключові особливості наших товарів
01
Відомі бренди
Ми працюємо з брендами, як-от Optibelt, Contitech, Endura, Tehno-belt, Basis, Kinex, IBB і багатьма іншими відомими виробниками.
02
Великий асортимент
Понад 4000 найменувань продукції: від бюджетних товарів до продукції передових брендів.
03
Можливість придбання продукції на замовлення
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити товари, які складно придбати на ринку.
04
Оновлення каталогу товарів
Ми уважно стежимо за світовими новинками, тому ви можете розраховувати на на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Наша компанія має чималий досвід роботи.
Ми маємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обпрацює та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Висота ременя | 8 мм |
| Длина ремня | 750 мм |
| Максимальна окружна швидкість | 30 м/сек |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 70 град. |
| Матеріал ремінця | Бутадієн-нітрильний каучук |
| Мінімальний діаметр шківа | 71 мм |
| З'єднання кінців ременя | Склеювання |
| Ширина ремня | 13 мм |
- Ціна: 175 ₴


