
Підшипник 6203-2RS (17*40*12) FBJ
- Готово до відправки
175 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник шариковый, радиальный, однорядный, метрический, закрытый
6203 RS,
Розмір 17*40*12
Производитель FBJ
Аналоги: 180203, 6203 2RSH SKF, 6203-C-2HRS FAG, 6203-2RSR ZVL, 6203 2RS INA, 6203 2RS, 6203 EE SNR, 6203 LLB/5K NTN, 6203 DDU NSK-PPL, 6203 2RS ZKL, 6203 2RS FLT
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FBJ |
| Країна виробник | Японія |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Висота | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
- Ціна: 175 ₴


