
Підшипник 608-2RS (8*22*7) FBJ
- Готово до відправки
100 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Підшипник кульковий, радіальний, однорядний, метричний, закритий
608 RS, виробник FBJ
Розмір: 8*22*7
Аналоги: 180018, 608-2RS FAG, 608 2RS EZO, 608 EE SNR, 608 2RS, 180018 ГОСТ, 608-2RSR ZVL, 608 2RSH SKF, 608 DDU NSK, 608 LLB/5K NTN (темп - 40 + 150 °C), 608 LLU/5K NTNтемп - 40 150 °S 608R NEUTALR (), 60 H8 HO S 2Z EZ E
Ключові особливості наших товарів
01
Відомі бренди
Ми працюємо з брендами, як-от Optibelt, Contitech, Endura, Tehno-belt, Basis, Kinex, IBB і багатьма іншими відомими виробниками.
02
Великий асортимент
Понад 4000 найменувань продукції: від бюджетних товарів до продукції передових брендів.
03
Можливість придбання продукції на замовлення
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити товари, які складно придбати на ринку.
04
Оновлення каталогу товарів
Ми уважно стежимо за світовими новинками, тому ви можете розраховувати на на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Наша компанія має чималий досвід роботи.
Ми маємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обпрацює та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FBJ |
| Країна виробник | Японія |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 22 мм |
- Ціна: 100 ₴


