
Підшипник 6207-2RS C3(35*72*17) PFI
- Готово до відправки
611 ₴
Підшипник кульковий, радіальний, однорядний, метричний, закритий
6207 RS C3,
Розмір : 35*72*17
Виробник PFI
Аналоги: IMT 575.37.470, Caterpillar 5M 6508, Claas 235869, Massey Ferguson 353140X1, Toyota 97140-06207-71, 70-180207, 6207-2RSH/C3 SKF, 6207-C-2HRS-C3 FAG, 6207 2BRS C3 INA, 6207-2RSR-C3 ZVL, 6207 2RS C3 EZO, 6207 2RS C3 PFI, 6207 EE C3 SNR, 6207 LLB C3 NTN, 6207 VVC3E NSK, 6207 2R C3
Ключові особливості наших товарів
01
Відомі бренди
Ми працюємо з такими брендами як Optibelt, Contitech, Endura, Tehno-belt, Basis, Kinex, IBB і багатьма іншими відомими виробниками.
02
Значний асортимент
Понад 4000 найменувань продукції: від бюджетних товарів до продукції передових брендів.
03
Можливість придбання продукції на замовлення
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити товари, які складно придбати на ринку.
04
Оновлення каталогу товарів
Ми уважно стежимо за світовими новинками, ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Наша компанія володіє значним досвідом роботи.
Ми володіємо і дорожимо репутацією відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? В такому випадку достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробляти і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFI Bearings |
| Країна виробник | США |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
- Ціна: 611 ₴


