
Підшипник 6203-2RS C3(17*40*12) PFI
- Готово до відправки
204 ₴
Підшипник кульковий, радіальний, однорядний, метричний, закритий
6203 RS C3,
Розмір : 17*40*12
Виробник PFI
Аналоги: Bosch 1-900-905-227, Bosch 1-900-905-271, Bosch 1-900-905-273, Bosch 1900-905-277, Delco 10469092, Delco 10473403, Ford C9ZZ-10094-A, Leece-Neville 26853, Motorcraft GE-21, 11-1, Prestolite 25-73, CARGO 140087, 70-180203 ГОСТ, 6203-2RSH/C3 SKF, 6203-C-2HRS-C3 FAG, 6203 2RS C3 INA, 6203-2RSR-C3 ZVL, 6203 2RS C3 EZO, 6203-2RS C3 PFI, 6203.EE C3 SNR, 6203LLB C3 NTN, 6203 VVC3E NSK, John Deere JD9449
Ключові особливості наших товарів
01
Відомі бренди
Ми працюємо з такими брендами як Optibelt, Contitech, Endura, Tehno-belt, Basis, Kinex, IBB і багатьма іншими відомими виробниками.
02
Значний асортимент
Понад 4000 найменувань продукції: від бюджетних товарів до продукції передових брендів.
03
Можливість придбання продукції на замовлення
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити товари, які складно придбати на ринку.
04
Оновлення каталогу товарів
Ми уважно стежимо за світовими новинками, ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Наша компанія володіє значним досвідом роботи.
Ми володіємо і дорожимо репутацією відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? В такому випадку достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробляти і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFI Bearings |
| Країна виробник | США |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
- Ціна: 204 ₴


