
Підшипник 6201-2RS C3(12*32*10) PFI
- Готово до відправки
175 ₴
Підшипник кульковий, радіальний, однорядний, метричний, закритий
6201 RS C3,
Размер: 12*32*10
Виробник PFI
Аналоги: Bosch 1-120-905-022, Bosch 1-900-905-028, John Deere CH12550, Lada 24940220, Mazda 0208-24-523, Nissan 23120-14801, Prestolite 25-68, Toyota 97143-06201, 140081 CARGO, 70-180201 ГОСТ, 6201-2RSH/C3 SKF, 6201-C-2HRS-C3 FAG, 6201 2RS C3 INA, 6201-2RSR-C3 ZVL, 6201 2RS C3 EZO, 6201-2RS C3 PFI, 6201 EE C3 SNR, 6201LLB C3 NTN, 6201 VVC3E NSK
Ключові особливості наших товарів
01
Відомі бренди
Ми працюємо з такими брендами як Optibelt, Contitech, Endura, Tehno-belt, Basis, Kinex, IBB і багатьма іншими відомими виробниками.
02
Значний асортимент
Понад 4000 найменувань продукції: від бюджетних товарів до продукції передових брендів.
03
Можливість придбання продукції на замовлення
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити товари, які складно придбати на ринку.
04
Оновлення каталогу товарів
Ми уважно стежимо за світовими новинками, ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Наша компанія володіє значним досвідом роботи.
Ми володіємо і дорожимо репутацією відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? В такому випадку достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробляти і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFI Bearings |
| Країна виробник | США |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 мм |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
- Ціна: 175 ₴


