
Підшипник 6202-ZZ (15*35*11) NTN
- Готово до відправки
189 ₴
Підшипник кульковий, радіальний, однорядний, мотрический, закритий
Розмір: 15*35*11
6202 2Z, 6202ZZ Виробник NTN Аналоги: 80202, 6202-C-2Z FAG, 6202-2ZR ZVL, 6202 ZZ FŁT, 6202 ZZ NSK, 6202 ZZ NEUTRAL, 6202 ZZ SKF, 6202 2Z SKF, 6202 ZZ SNR, 6202 ZZ PPL, 6202 ZZ XLZ, 6202 ZZE NACHI, 6202 ZZ NKE
Ключові особливості наших товарів
01
Відомі бренди
Ми працюємо з такими брендами як Optibelt, Contitech, Endura, Tehno-belt, Basis, Kinex, IBB і багатьма іншими відомими виробниками.
02
Значний асортимент
Понад 4000 найменувань продукції: від бюджетних товарів до продукції передових брендів.
03
Можливість придбання продукції на замовлення
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити товари, які складно придбати на ринку.
04
Оновлення каталогу товарів
Ми уважно стежимо за світовими новинками, ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Наша компанія володіє значним досвідом роботи.
Ми володіємо і дорожимо репутацією відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? В такому випадку достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробляти і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Висота | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
- Ціна: 189 ₴


