
Підшипник 6200-2RS (10*30*9) NTN
- Готово до відправки
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Підшипник кульковий, радіальний, однорядний, мотрический, закритий
Розмір : 10*30*9
6200 2RS, 6200LLU Виробник NTN Аналоги: 180200, 6200 2RSH SKF, 6200-C-2HRS FAG, 6200-2RSR ZVL, 6200 2RS INA, 6200 2RS, 6200 EE SNR, 6200 LLB/5K NTN, 6200 DDU NSK-PPL, 6200 2RS ZKL, 6200 2RS FLT
Ключові особливості наших товарів
01
Відомі бренди
Ми працюємо з такими брендами як Optibelt, Contitech, Endura, Tehno-belt, Basis, Kinex, IBB і багатьма іншими відомими виробниками.
02
Значний асортимент
Понад 4000 найменувань продукції: від бюджетних товарів до продукції передових брендів.
03
Можливість придбання продукції на замовлення
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити товари, які складно придбати на ринку.
04
Оновлення каталогу товарів
Ми уважно стежимо за світовими новинками, ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Наша компанія володіє значним досвідом роботи.
Ми володіємо і дорожимо репутацією відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? В такому випадку достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробляти і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9 мм |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
- Ціна: 145 ₴


