
Підшипник 6000-2RS (10*26*8) NTN
- Готово до відправки
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Підшипник кульковий, радіальний, однорядний, метричний, закритий, металеві обгумовані шайби, контактне ущільнення,
Розмір : 10*26*8
6000 RS, 6000LLU Виробник NTN Аналоги: 180100, 6000 DDU NSK, 6000 2RSR FAG, 6000 EE SNR, 6000 LLU NTN, 100 CC BCA, 10L10 RIV, 180100 ГОСТ, 6000 2RS FLT, 6000 2RS INA, 6000 2RS Koyo, 6000 2RS GMN 6000 2RS RHP, 6000 2RS1 SKF, 6000 2RS1/QE6 SKF, 6000 DD NSK, 8414-060-00 STAR, 9100 NPP Fafnir, 03590
Ключові особливості наших товарів
01
Відомі бренди
Ми працюємо з такими брендами як Optibelt, Contitech, Endura, Tehno-belt, Basis, Kinex, IBB і багатьма іншими відомими виробниками.
02
Значний асортимент
Понад 4000 найменувань продукції: від бюджетних товарів до продукції передових брендів.
03
Можливість придбання продукції на замовлення
В нашому інтернет-магазині ви можете замовити товари, які складно придбати на ринку.
04
Оновлення каталогу товарів
Ми уважно стежимо за світовими новинками тому ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Наша компанія має у своєму розпорядженні значний досвід роботи.
Ми володіємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому випадку достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Висота | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
- Ціна: 145 ₴


