
Підшипник 30205 (25*52*16,25) PFI
- Готово до відправки
- Код: 7205
654 ₴
Підшипник роликовий, конічний, однорядний, метричний, відкритий
30205, Виробник PFI.
Розмір : 25*52*16.25
Ключові особливості наших товарів
01
Відомі бренди
Ми працюємо з такими брендами як Optibelt, Contitech, Endura, Tehno-belt, Basis, Kinex, IBB і багатьма іншими відомими виробниками.
02
Значний асортимент
Понад 4000 найменувань продукції: від бюджетних товарів до продукції передових брендів.
03
Можливість придбання продукції на замовлення
В нашому інтернет-магазині ви можете замовити товари, які складно придбати на ринку.
04
Оновлення каталогу товарів
Ми уважно стежимо за світовими новинками тому ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Наша компанія має у своєму розпорядженні значний досвід роботи.
Ми володіємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому випадку достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PFI Bearings |
| Країна виробник | США |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Ширина | 16.25 мм |
| Кросс-номери | PFI 30205 |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark, Matiz |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8 мм |
- Ціна: 654 ₴


