
Ущільнювальне кільце 14.5*2 (O-RING) Gufero
- Готово до відправки
4 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Резиновое кольцо круглого сечения (O-Ring) NBR70. Производитель Gufero CZECH REPUBLIC. Самый большой выбор в Украине. Промышленного применения 14.5x2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gufero |
| Країна виробник | Чехія |
| Внутрішній діаметр | 14.5 мм |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Матеріал кільця | Бутадієн-нітрильний каучук |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Зовнішній діаметр | 18.5 мм |
| Товщина кільця | 2 мм |
- Ціна: 4 ₴


