
Акумуляторна ланцюгова пила ТAОЕ-S12 (+ 8Аг акб та зп)
- В наличии
5 000 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ефективність в роботі
Акумуляторна ланцюгова пила ТAОЕ-S12 оснащена безщітковим двигуном та 12 дюймовою шиною, що дозволяє ефективно та довготривало виконувати роботи по розпилюванню деревини діаметром до 25см. Що робить акумуляторну пилу незамінним помічником при роботі з деревною.
Довготривале розпилювання деревини.
Ергономічність, зручно користуватись.
Зручність у користуванні
Акумуляторна ланцюгова пила Тех.АС ТAОЕ-S12 має компактний розмір, невелику вагу. Додаткову зручність при користуванні акумуляторною пилою додає система швидкого -без ключового натягуванням ланцюга. Для спостереження ємності акумулятора відповідає панель, на якій розташовано індикатор рівня заряду. Зручне розташування заливної горловини для оливи та оглядове вікно дозволяє своєчасно контролювати та доливати оливу по мірі її витрачання.
Без ключова система натягування ланцюга.
Індикатор рівня заряду акумулятора.
Компактний розмір.
Невелика вага.
Можливість кріплення до стіни.
Безпечне користування
Відразу декілька систем безпеки забезпечують користувачеві високий рівень захисту. Передне гальмо має звукове супроводження, що попереджає користувача про готовність чи блокування пили. Додаткова автоматична кнопка блокування не дозволить випадково увімкнути пилу.
Передній тормоз ланцюга.
Звукове супроводження про блокування пили.
Гумові накладки на ручці.
Автоматична кнопка блокування запуску пили.
Безщітковий двигун
Даний тип двигуна відрізняється високою енергоефективністю, збільшеним часом безперервного використання та довговічністю.
Низький рівень тепловиділення – не перегрівається.
Довговічність двигуна – стійкість до перевантажень.
Енергоефективність – витрата батареї знижена до 50%.
ONE ENERGY
Акумуляторна лінійка інструменту ONE ENERGY є єдиною екосистемою. Акумулятор сумісний із загальною батареєю. Завдяки цьому немає потреби купляти окремий акумулятор до кожного виду інструменту.
Універсальний акумулятор, який підходить до інструмента з лінійки ONE ENERGY.
Багаторівневий захист акумулятора.
Відсутня ефект пам'яті – можна заряджати будь-коли незалежно від заряду акумулятора.
Пластиковий захист елементів забезпечує надійну фіксацію.
Вага (кг)
2,8
Живлення
Акумулятор
Тип двигуна
Безщітковий
Кількість швидкостей
1
Миттєва зупинка ланцюга
Має
Автоматичне змащування ланцюга
Має
Система натягу ланцюга
Безключова
Кількість батареї для роботи
1
Максимальна швидкість ланцюга (м/с)
9,5
Крок ланцюга
3/8"
Об’єм масляного бака (мл)
150
Напруга АКБ
20В
Тип акумулятора
Li-Ion
Гарантія (міс)
36
Кількість обертів холостого ходу (об/хв)
9500
Захист від випадкового включення
Має
Живлення (В)
20
Довжина шини (″/мм)
12/305
Блокування кнопки увімкнення
Має
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Длина шины | 30 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Скорость вращения цепи | 9.4 м/сек |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Состояние | Новое |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 5 000 ₴







