
Інверторний зарядний пристрій Proсraft PZ20M
- Нет в наличии
- Код: PZ20M
1 590 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інверторне зарядний пристрій Proсraft PZ20M використовується для зарядки свинцево-кислотних АКБ будь-якого типу. Живиться від електромережі побутового призначення 220V. При роботі на виході буде отримано 12 V постійного струму. Особливості апаратів ЗУ Proсraft PZ20M є легкий, компактний прилад. Оснащення регулятором сили струму дозволяє встановити його таким чином, щоб різні акумулятори змогли отримати необхідну кількість заряду в оптимальному для себе режимі. Встановлене оператором значення буде відображено на цифровому дисплеї. Індикатор зі світлодіодами подає сигнали про те, як протікає робота зарядного пристрою. При червоному світлі процес зарядки йде, зелений означає, що він закінчився. Прилад оснащений мікровентілятором. Якщо в мережі виникло перевантаження, завдяки автоматичній захисту поломки виключені. Що можна заряджати Використовуючи ЗУ Proсraft PZ20M, можна виконувати зарядку акумуляторів для такої техніки: Мотоцикли. Легкові автомобілі. Сільськогосподарські машини. Спецтехніка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип | Зарядное |
| Цвет | Зелёный |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумуляторної батареї | 10-270 Аг |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Кабель з тримачем + | 1 шт |
| Максимальний струм заряду | 18 А |
| Мощность | 330 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
- Цена: 1 590 ₴








