
Інверторний зварювальний напівавтомат Procraft SPH310P
- Нет в наличии
- Код: SPH310P
9 000 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інверторний зварювальний напівавтомат Procraft SPH310P - професійний пристрій для роботи в двох режимах, MMA і MIG. Маючи в своєму розпорядженні цей апарат, ви зможете здійснювати зварювання звичайним електродом і в камері зі спеціальним захисним газом із застосуванням тонкого дроту. Устаткування дозволяє робити акуратні якісні шви і підходить для аматорського та професійного використання. Особливості моделі Система захисту від низької напруги в електромережі і перегріву. Додаткові функції - захист від залипання, кнопка гарячого старту і форсованої зварювальної дуги. Наявність примусової системи охолодження за допомогою вбудованого вентилятора. Цифровий дисплей для виведення поточних робочих даних. Плавне регулювання сили струму. Припустимий діаметр зварювального дроту - 0,8-1,0 мм, товщина електродів - 1,6-4,0 мм. Переваги зварювального апарату Модель Procraft SPH310P - безпечний універсальний зварювальний напівавтомат, який стане незамінним помічником у домашній майстерні і в професійній діяльності. Ергономічний корпус виконаний з надійних матеріалів і обладнаний зручною ручкою для перенесення. Вага пристрою становить 15 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вес | 15 кг |
| Діаметр застосовуваних електродів | 1,6-4,0 мм |
| Зварювальний кабель з електродотримачем | 1 шт |
| Зварювальний кабель з зажимом на масу | 1 шт |
| Клас безпеки | IP21 |
| Максимальный сварочный ток | 310 А |
| Маска | 1 шт |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Напруга без навантаження | 16-29 В |
| Напряжение | 220 В |
| Прикладний зварювальний пруток | 0,6-1,0 мм |
| Режим работы | MIG,MMA |
| Рукав | 1 шт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Щітка - молоток | 1 шт |
- Цена: 9 000 ₴











