
Перфоратор Procraft BH1600
- Немає в наявності
- Код: BH1600
1 550 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перфоратор Procraft BH1600 призначений для побутового та напівпрофесійного використання. Електроінструмент працює від мережі, має три робочих режиму: свердління, удар і свердління з ударом. Сфери використання пристрою - широкий спектр демонтажних, будівельних і ремонтних робіт. Переваги перфоратора Procraft BH1600 Корпус з магнієвого сплаву запобігає загальному перегріванню полотна; Доступна робота з усіма видами стандартних свердел; Проста установка свердел і біт без залучення додаткового інструменту; Бочкове розташування двигуна спрощує роботу в важкодоступних місцях; Установка рукоятки в трьох різних положеннях; Швидке перемикання швидкостей за допомогою тумблера на корпусі. Потужний електроінструмент за доступною ціною Перфоратор Procraft BH1600 продається в пластиковому кейсі, укомплектований набором свердел, зубилом, битою, лінійкою і мастилом. Завдяки потужному двигуну в 1600 Вт, обладнаний крильчаткою для системи охолодження, пристрій підходить для тривалої безперервної роботи. Для стандартного обслуговування інструменту не потрібно звертатися в сервісний центр - можлива самостійна заміна щіток і змащування ключових робочих вузлів перфоратора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Бур | 3 шт. |
| Вага | 4,5 кг |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 40/26/13 мм |
| Зубило | Є |
| Мастило для хвостовиків бурів | Є |
| Потужність | 1600 Вт |
| Напрямна | Є |
| Напруга | 220 В |
| Піка | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-780 об/хв |
| Число ударів | 3800 уд/хв |
| Енергія удапу | 4 Дж |
- Ціна: 1 550 ₴











