
Коса бензинова Procraft T4500 NEW
- В наличии
- Код: T4500
4 260 ₴
+380 (96) 864-19-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензокоса Procraft T4500 NEW - це професійний прилад, який можна використовувати в побутових і виробничих умовах. Корпус виконаний з міцного пластику і доповнений захисним покриттям. Спеціальні отвори для охолодження запобігають перегріванню інструменту. Можливості використання Procraft T4500 NEW У комплектацію входять 3 види ножа, які дозволяють працювати з різними видами рослинності: 3Т. Видаляє газонну траву і жорстку рослинність. 40Т. Застосовується для скосу високої трави, верболозу, борщівника. 40Т. Підходить для скошування чагарників, бур'яну, густих заростей, з додатковими трьома різами навколо вала. Ємність паливного баку складає 1.2 літра і дозволяє експлуатувати інструмент протягом 2 годин. Максимальна частота обертання в 9000 обертів на хвилину забезпечує ефективну роботу за короткий термін. Особливості Procraft T4500 NEW Бензотриммер обладнаний ергономічною ручкою, на якій розташовується кнопка управління і курок. При застосуванні волосіні максимальна ширина робочої поверхні - 41.5 см. Нероз'ємна штанга знижує рівень вібрації і збільшує міцність приладу. Наявність зручного ременя дозволяє мінімізувати навантаження на руки й дає можливість працювати з бензокосами тривалий час.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Режущий элемент | Нож |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.3 кг |
| Диаметр штанги | 28 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для замішування | 1 шт |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Автоматична котушка | 1 шт |
| Диск | 2 побідитовими 40Т, диск 3Т |
| Длина штанги | 150 см |
| Емкость топливного бака | 1,2 л. |
| Защитный кожух | 1 шт. |
| Кількість зубів на валу штанги | 9 шт |
| Мощность | 1200 Вт |
| Ремінь-рюкзак | 1 шт |
| Робочий об'єм двигуна | 42,7 СС |
| Сумка з ручним інструментом | Є |
| Тип двигателя | Двотактний |
| Тип запуска | Ручной |
| Тип штанги | Нероз'ємна |
| Число оборотів холостого ходу | 9000 об/хв |
| Ширина скошування області | 415 мм |
- Цена: 4 260 ₴











