
Шпуля к садовому триммеру Tex.AC ТА-05-731
- Нет в наличии
1 380 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
При виконанні садових робіт не обійтися без такого електроінструменту як оббрискувач Procraft AS-12. Він чудово справляється із завданням зрошення території для хімічного захисту рослин або будь-якими іншими необхідними рідкими речовинами. Основні переваги оббрискувача Procraft AS-12 Зручність застосування такого приладу полягає в спеціальній акумуляторній батареї з напругою 12 В. Електронасос працює самостійно без механічного підкачування. Робочий обсяг оббрискувача 12 літрів, що дозволяє зрошувати без зупинки досить велику територію. Акумуляторної батареї вистачить на безперервне використання приладу, протягом 4 годин. Як придбати і використовувати? Перед використанням зарядіть до максимуму батарею, у відсік для рідини налийте необхідний хімікат і приступайте до зрошення. Не забудьте встановити захисні фільтри, для запобігання потрапляння рідини в прилад. Купити такий електричний оббрискувач можна в нашому інтернет-магазині, який спеціалізується на техніці відомого виробника Procraft. Ми пропонуємо доступні ціни, високий рівень сервісу і тривалий гарантійний термін, так як впевнені в якості інструменту.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Брандспойт | сталевий, збірний, 47-84 см |
| Вес | 5,5 Кг |
| Джерело живлення двигуна акумулятор | 12 В, 12 Аг |
| Длина шланга | 110 см |
| Допустима робоча температура | від -10 до +40 |
| Електроживлення зарядного пристрою | 220 В, 50 Гц |
| Запорное устройство | Кран |
| Зарядное устройство | Є |
| Максимальний робочий об'єм | 12 |
| Насадка | 3 шт |
| Привід насоса | Електродвигун 12 В |
| Рабочее давление | 0,15-0,5 МПа |
| Розміри | 33*19,5*46см |
- Цена: 1 380 ₴




