
Лобзик Tex.AC ТА-01-580
- Немає в наявності
3 240 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний лобзик Тех.АС ТА-01-580
Швидкозатискний патрон
Потужність (Вт) 1050
Кількість обертів (об/хв) 0-3000
Швидкозатискний патрон Да
Регулювання обертів Да
Глибина пропилювання деревини (мм) 110
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 6 кг |
| Діаметр застосовуваних електродів | 1,2-4,0 мм |
| Зварювальний кабель з електродотримачем | 1 шт |
| Зварювальний кабель з зажимом на масу | 1 шт |
| Клас безпеки | IP21 |
| Максимальний зварювальний струм | 285 А |
| Маска | 1 шт |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | MMA |
| Частота тока | 50 Гц |
| Щітка - молоток | 1 шт |
- Ціна: 3 240 ₴






