
Tex.AC С8-05-907 (20м)
- В наявності
- Код: PS1700_2
2 220 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подовжувач Тех.АС С8-05-907
Під час замовлення 1 їжі — доставка оплачується згідно з тарифами "Нова Пошта"
Під час замовлення 2 стравниць і більше — доставка безплатна.
Довжина: 20 м.
Навантаження 3000 Вт.
Максимальний струм 16А.
Кількість розеток 1шт.
Напруга 230 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 2,61 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 25/-/10 мм |
| Клас захисту | ІІ |
| Ключ для патрона | Є |
| Потужність | 1050 Вт |
| Напрямна | Є |
| Напруга | 220 В |
| Рівень вібрації м / с2 | 4,84 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 108 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 97 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-1200/0-3200 об/хв |
| Щітки | 1 комплект |
- Ціна: 2 220 ₴








