
Акумуляторний секатор Procraft ES18Li (без акб та зп) Офіційна гарантія 2 роки
- Нет в наличии
- Код: ES18Li
1 740 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний секатор Procraft ES18Li (без акб та зп)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | немає |
| Вес | 1,1 Кг |
| Зарядное устройство | немає |
| Класс защиты | II |
| Максимальний діаметр різання | 30 мм |
| Рабочая температура | 14 °F ~ 149 °F / -10 °C ~ 65 °C |
| Робоча напруга | 20 В |
| Рівень вібрації м / с2 | 7,5 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 97.57 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Степень защиты | IP20 |
| Уровень звукового давления | LpA = 86.57 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
- Цена: 1 740 ₴








