
Фугувально-рейсмусний верстат Procraft PD2200
- Нет в наличии
- Код: PD2200
22 350 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стругальний верстат – обладнання, без якого не обійтися під час будівництва та ремонту. Він потрібний, щоб ідеально відкалібрувати дерев'яні дошки та бруси. Для цієї мети заготівлі проходять два процеси: фугування та рейсмусування. Для етапів знадобиться лише один прилад – фуговально-рейсмусовий верстат Procraft PD2200, купити який ви можете на сайті Прокрафт. Сфера застосування Професійні будівельники знають, що навіть найдорожча та якісна деревина потребує додаткової обробки. Адже на ній можуть бути нерівності, шорсткості, сучки та інші дефекти. Тому перед використанням дошки та бруси проходять ретельну обробку. Фугувально-рейсмусовий верстат Procraft PD2200 ідеально підійде для роботи на дачі або на будівельній ділянці: працює від стандартної мережі 220 В; досить компактний за габаритами та вагою; максимальна глибина стругання 3 мм відповідає побутовим потребам. Як замовити Перед оформленням замовлення на фуговально-рейсмусовий верстат Procraft PD2200 інтернет магазин Прокрафт відповість на всі ваші питання щодо обладнання. Наші менеджери допоможуть вам переконатися, що вибраний верстат підходить для ваших цілей. А в іншому випадку – запропонувати альтернативу. Ми працюємо з усіма ключовими платіжними сервісами та операторами доставки, щоб замовлення було для вас максимально простим та комфортним. При необхідності на фуговально-рейсмусовий верстат Procraft PD2200 ціна може бути поділена на частини. Використовуйте зараз – платіть пізніше!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага Брутто/Нетто | 30 / 26.5 кг |
| Висота стругання | 6 - 210 мм |
| Глибина стругання | 0 - 3 мм |
| Класс защиты | I |
| Ключ | 1 шт |
| Количество лезвий | 2 шт |
| Кут паркану | 90 ° ~ 135 ° |
| Максимальна ширина стругання в один прохід | 254 мм |
| Мощность | 1800 Вт |
| Напряжение | 220 - 240 В |
| Робочий стіл | 913х257 мм |
| Розмір огорожі | 512х80 мм |
| Рівень звукової потужності | LwA = 115,6 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Скорость подачи | 6 м/хв |
| Степень защиты | IPX0 |
| Уровень звукового давления | LpA = 103,2 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Функции | Рейсмус|Строгальний верстат |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 8000 об/хв |
| Шестигранник | 2 шт |
- Цена: 22 350 ₴











