
Фуговально-рейсмусний верстат Procraft PD2100
- Нет в наличии
- Код: PD2100
19 290 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Навіть найякісніша деревина вимагає додаткової обробки перед використанням. Тому дошки для підлоги, меблів, дверей потрібно додатково фугувати та рейсмусувати. Для двох процесів знадобиться лише один пристрій – фуговально-рейсмусовий верстат Procraft PD2100. Сфера застосування Верстати для обробки дерева використовують і на підприємствах, і для домашніх потреб. Звичайно, обладнання для цих цілей відрізнятиметься за потужністю, габаритами, комплектацією. Фугувально-рейсмусовий верстат Procraft PD2100 купити коштує для проведення робіт на дачі або локальній будівельній ділянці. Зверніть увагу на характеристики моделі: двигун 1800 Вт та швидкість обертання ножів у 8000 об/хв забезпечують високу продуктивність пристрою; верстат працює від стандартної мережі 220 В, тому ідеально підходить для дому; максимальна глибина стругання 3 мм оптимальна для побутового застосування. Як замовити Замовити фуговально-рейсмусовий верстат Procraft PD2100 в інтернет-магазині Прокрафт можна буквально в кілька кліків. Перед покупкою рекомендуємо додатково проконсультуватися з нашими менеджерами, які допоможуть підібрати оптимальне обладнання для ваших цілей. У будь-якому випадку ціна на фуговально-рейсмусовий верстат Procraft PD2100 буде відповідати якості, і ви точно залишитеся задоволені покупкою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага Брутто/Нетто | 28.5 / 25.5 кг |
| Висота стругання | 6 - 120 мм |
| Глибина стругання | 0 - 3 мм |
| Класс защиты | I |
| Ключ | 1 шт |
| Количество лезвий | 2 шт |
| Кут паркану | 90 ° ~ 135 ° |
| Максимальна ширина стругання в один прохід | 254 мм |
| Мощность | 1800 Вт |
| Напряжение | 220 - 240 В |
| Робочий стіл | 913х257 мм |
| Розмір огорожі | 512х80 мм |
| Рівень звукової потужності | LwA = 110.8 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Скорость подачи | 6 м/хв |
| Степень защиты | IPX0 |
| Уровень звукового давления | LpA = 99,2 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Функции | Рейсмус|Строгальний верстат |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 8000 об/хв |
| Шестигранник | 2 шт |
- Цена: 19 290 ₴











