
Інверторний зварювальний напівавтомат Procraft industrial SPI380 Long Range
- Немає в наявності
- Код: SPI380
10 740 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Інверторний зварювальний напівавтомат Procraft inndustrial SPI380, ціна якого вказана в прайсі, має набір унікальних функцій і характеристик:
може працювати в мережі напругою 240 Вт;
має систему «гарячого старту»;
забезпечує швидкий початок зварювальних робіт без залипання електрода;
цифрове табло, що забезпечує швидке настроювання потрібного режиму та візуальний контроль за роботою;
посилені кабелі та клеми забезпечують швидке під'єднання до мережі та проведення безперебійного зварювання;
надійний металевий корпус із ручкою дає можливість працювати як у приміщенні, так і на вулиці.
Використання якісних транзисторів і мікросхем забезпечує високу продуктивність і потужність 160 А. Інверторний зварювальний напівавтомат Procraft industrial SPI380 має компактні габарити й може легко переноситися в потрібне місце завдяки наявності ручки на верхній кришці металевого корпусу. Вентилятор забезпечує гарне обдування апарата, що виключає його перегрівання під час зварювання. Пристрій підходить для професійного та побутового використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Амперна навантаження | 40 - 380 (MIG) / 40 - 380 (MMA), А |
| Вага | 11,4 Кг |
| Зварювальний кабель з електродотримачем | 1 шт |
| Зварювальний кабель з зажимом на масу | 1 шт |
| Ізоляція | F |
| Коефіцієнт потужності | 0,8 |
| Коефіцієнт корисної дії | 0,73 |
| Маска | 1 шт |
| Напруга | 220 В ± 15% |
| Номінальна потужність | 6,2(MIG) / 7.2(MMA) кВт |
| Номінальна тривалість циклу | Х=30% 380 А/21 В; Х=60% - 117А/19 В |
| Робоча напруга | 16 - 21 (MIG), 21.6 - 26.4 (MMA) |
| Розміри (ДхШхВ) | 515х380х420 мм |
| Рукав | 1 шт |
| Сопла | 2 шт |
| Фаза | 1 ф |
| Холоста пружна | 55 В |
| Частота тока | 50-60 Гц |
| Шланг | 5 м |
| Щітка - молоток | 1 шт |
- Ціна: 10 740 ₴









