
Інверторний зварювальний апарат Procraft Industrial TMC300
- В наличии
- Код: TMC300
13 290 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пропонуємо придбати новинку в лінійці зварювальних інверторів від Компанії Procraft - модель Industrial TMC300. Представлений зварювальний апарат забезпечує надзвичайні технічні можливості й поліпшений функціонал завдяки впровадженим в обладнання новітнім розробкам. Procraft Industrial TMC300: переваги застосовується для зварювання електродами різних типів; здатний працювати на високих потужностях струму; нечутливий до перепадів напруги мережі; плавні настройки зварювального струму; мобільність: компактні розміри, мала вага; високий ступінь захисту (клас IP21S); високий рівень ККД (85%). Робочі режими апарату: Режим плазмового різання (PLASMA); Режим ручного дугового зварювання (ММА); Режим аргонодугового зварювання (TIG). Зварювальне обладнання від виробника Компанія Procraft реалізує професійний електроінструмент власного виробництва, що гарантує мінімальну націнку на товарні позиції. Грамотна і злагоджена організація роботи дозволяє нам утримувати найнижчі ціни для своїх клієнтів. Крім того, ми пропонуємо: офіційну гарантію від виробника; два варіанти оплати: готівковий і безготівковий розрахунок; доставку по всій території України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вес | 5,6 Кг |
| Габаритні розміри | 370х120х225 |
| Давление воздуха | 4-5 бар |
| Длина сетевого кабеля | 5 м |
| Діапазон струму (PLASMA) | 15-50 A |
| Діапазон струму, (TIG) | 30-300 A |
| Діапазон струму, (ММА) | 30-300А |
| Зварювальний кабель з електродотримачем | 1 шт |
| Зварювальний кабель з зажимом на масу | 1 шт |
| Изоляция | F |
| ККД | 85% |
| Кабельний роз'єм | Dx25 |
| Клас безпеки | IP21S |
| Коэффициент мощности | 0.8 |
| Маска | 1 шт |
| Мощность | 5,5/5,6/3,6 кВт |
| Напряжение | 220±10% В |
| Напряжение холостого хода | 86/86/305 В |
| Плазмовий пальник | 1 шт |
| Плазморіз, аргоннік і дугове зварювання | Є |
| Расход воздуха | 100 л/хв |
| Редуктор з фільтром повітряним | 1 шт |
| Спосіб збудження дуги (PLASMA/TIG) | Контактний (LIFT) |
| Товщина різу чорних металів: чистовий/чорновий | 10 /15 мм |
| Функции | PLASMA/MMA/TIG |
| Цикл работы | 60% |
| Щітка - молоток | 1 шт |
- Цена: 13 290 ₴









