
Свердлильний верстат Procraft BD2150
- Нет в наличии
- Код: BD2150
16 980 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Свердлильний верстат Procraft BD2150 - універсальне професійне обладнання, призначене для обробки отворів у побутових і промислових умовах. Дуже затребуваний у ремонтних майстернях, слюсарних майстернях, домашніх майстернях, гаражах і в компаніях з обслуговування інженерних комунікацій. Свердлильний верстат Procraft BD2150: застосування Інструмент використовується для механічної обробки різних матеріалів свердлом з метою: створення отворів (наскрізних або глухих); розсвердлювання (збільшення діаметра отвору); розгортання; зенкерування; зенковання. Свердлильний верстат Procraft BD2150: ключові переваги В асортиментному ряді сверлильного обладнання бренду Procraft модель з поліпшеними характеристиками BD2150 користується попитом у споживача завдяки низці відмінних рис: 16 швидкостей роботи; підвищена точність свердління; потужний електродвигун нового покоління (2150 Вт); подвійна електроізоляція; знижений рівень вібрації при роботі; зручне регулювання висоти і нахилу робочого столу; вдосконалене регулювання глибини свердління; матеріал робочої поверхні - надміцний чавунний сплав.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вес | 67 Кг |
| Высота стойки | 1260 мм |
| Діаметр патрона | 20 мм |
| Діаметр свердління | 5-20 мм |
| Ключ для патрона | 1 шт |
| Количество скоростей | 16 |
| Лещата | 1 шт |
| Мощность | 750 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Размер опоры | 460х270 мм |
| Размер стола | 290х290 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 280-2770 об/хв |
- Цена: 16 980 ₴










