
Шуруповерт Procraft PA12PRO c DFR патроном
- Немає в наявності
- Код: PA12Pro_dfr
1 695 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний шуруповерт може стати гарним помічником при проведенні монтажних, демонтажних робіт, що вимагають будь-яких робіт по вкручування і викручування болтів і шурупів і ін., а також ним можна свердлити різні отвори. Він обладнаний літієвою 12 вольтовою батареєю з ємністю 2А / ч. У режимі свердління може здійснювати до 1350 обертів за хвилину. Оскільки дана модель легка і компактна , то вона ідеально підійде для виконання робіт в зонах, складних для доступу. Інструмент можна використовувати для роботи з такими видами матеріалів: Пластмаса. Тонкі металеві вироби. Дерево. Гумові вироби. Особливості інструменту Шуруповерт виготовлений відповідно до всіх сучасних норм. Для корпусу використаний пластик з удароміцними властивостями. Плюси пристрою: Потужний акумулятор. Функція захисту від перегрівання. Наявність запобіжника від розрядки акумулятора. Наявність швидкозажимного патрона. Корпус надійно захищений від потрапляння всередину пилу та іншого сміття. Рукоятка виконана з застосуванням спеціальних гумових вставок, має зручну форму, що дозволяє зручно лежати в руці і не вислизати в процесі роботи. Обладнаний реверсом і LED підсвічуванням. Поставляється в пластиковій коробці, в комплект входить два акумулятори, зарядний пристрій, гарантійний талон та інструкція з експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 12 В, 2 шт. |
| Біта | 1 — хрестування. |
| Вага | 2,0 Кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Ємність батареї | 2 Аг |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Кейс | 1 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 1 ступінь/2 ступінь - 0-350/ 0-1350 об/хв |
- Ціна: 1 695 ₴











