
Акумуляторний секатор Procraft ES20Li
- Немає в наявності
- Код: ES20Li
4 860 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Властивості товару Акумуляторний секатор Procraft ES20Li
Робоча напруга
20 В
Частота струму
50 Гц
Вага
1,1 кг
Акумулятор
20В/2Аг
Тип двигуна
Безщітковий
Напруга зарядного пристрою
220 - 240 В
Kомплектуючі
Інструкція з експлуатації
Є
Акумулятор
2 шт
Зарядний пристрій
1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 20В/2Аг |
| Вага | 1,1 Кг |
| Вібрація | 5,5 м/с2 |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Клас захисту | II |
| Максимальний діаметр різання | 37 мм |
| Напруга зарядного пристрою | 220 - 240 В |
| Робоча температура | 14 °F ~ 149 °F / -10 °C ~ 65 °C |
| Робоча напруга | 20 В |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: 4 860 ₴











