
Рейсмус Procraft PD2300
- Немає в наявності
- Код: PD2300
15 750 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Властивості товару Рейсмус Procraft PD2300
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
2300 Вт
Число оборотів холостого ходу
8000 об/хв
Максимальна ширина стругання в один прохід
330 мм
Розмір столу
330х290 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага Брутто/Нетто | 30,5/27,5 кг |
| Висота стругання | 6-160 мм |
| Глибина стругання | 0-3 мм |
| Максимальна ширина стругання в один прохід | 330 мм |
| Потужність | 2300 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Розмір столу | 330х290 мм |
| Швидкість подавання | 6 м/хв |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 8000 об/хв |
- Ціна: 15 750 ₴






