
Насос поверхневий струменевий з баком Procraft PN25
- В наявності
- Код: PN25
5 550 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Властивості товару Насос поверхневий струменевий з баком Procraft PN25
Напруга
220 - 240 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
750 Вт
Довжина кабеля
3G 0,75 мм 2х1,5 м
Максимальний обсяг прокачування
50 л/хв
Максимальна висота доставки
40 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Довжина кабеля | 3G 0,75 мм 2х1,5 м |
| З'єднання шланга - всмоктування | 1", зовнішня різьба |
| З'єднання шлангу - вихід | 1", зовнішня різьба |
| Максимальна висота доставки | 40 м |
| Максимальна глибина занурення | 9 м |
| Максимальний обсяг прокачування | 50 л/хв |
| Потужність | 750 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: 5 550 ₴











