
Насос поверхневий струменевий Procraft PN20
- В наявності
- Код: PN20
2 430 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Властивості товару Насос поверхневий струменевий Procraft PN20
Напруга
220 - 240 В
Частота струму
50 Гц
Довжина кабеля
1,5 м
Максимальний обсяг прокачування
50 л/хв
Максимальна висота доставки
45 м
Максимальна глибина занурення
9 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Довжина кабеля | 1,5 м |
| З'єднання шланга - всмоктування | 1", зовнішня різьба |
| З'єднання шлангу - вихід | 1", зовнішня різьба |
| Максимальна висота доставки | 45 м |
| Максимальна глибина занурення | 9 м |
| Максимальний обсяг прокачування | 50 л/хв |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: 2 430 ₴





