
Промисловий пилосос Procraft VP1400
- В наявності
- Код: VP1400
4 890 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Властивості
Напруга
220-240 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
1400 Вт
Вага
8 кг
Тип двигуна
Однофазний колекторний
Ступінь захисту
IP04
Вакуум
17 кПа
Рівень звукового тиску
LpA = 72 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Рівень звукової потужності
LwA = 83 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Рівень вібрації м / с2
2,5 м/с2, К = ± 1,5 м/с2
Довжина кабеля
4 м
Місткість бака
17 л
Розетка
Є
Максимальна потужність розетки
2000 Вт
Довжина гофрованого шлангу
1,5 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вакуум | 17 кПа |
| Вага | 8 кг |
| Місткість бака | 30 л |
| Довжина гофрованого шлангу | 1,5 м |
| Довжина кабеля | 4 м |
| Колеса | 4 шт. |
| Максимальна потужність розетки | 2000 Вт |
| Потужність | 1400 Вт |
| Мішок сміттєзбірник | 1 шт |
| Напруга | 220-240 В |
| Насадка | 2 шт |
| Розетка | Є |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,5 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 83 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Ступінь захисту | IP04 |
| Тип двигуна | Однофазний колекторний |
| Рівень звукового тиску | LpA = 72 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: 4 890 ₴









