
Генератор дизельний Procraft DP35
- Немає в наявності
- Код: DP35
34 200 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри (ДхШхВ)
690х470х570 мм
Фаза
Однофазний
Частота струму
50 Гц
Вага
~ 81 кг
Ємність паливного бака
12,5 л
Тип двигуна
Одноциліндровий, вертикальний, 4-тактний, з повітряним охолодженням, з безпосереднім упорскуванням
Робочий об'єм двигуна
296 куб. см
Клас захисту
IP23M(F)
Рівень звукового тиску
LpA = 74 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Рівень звукової потужності
LwA = 96 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Масляний бак
1,1 л
Номінальна потужність
3 кВт
Вихідна напруга
220 - 240 В
Максимальна потужність
3,3 кВт
Максимальна витрата палива
1,25 л/г
Система запуску
Електрична
Фактор потужності
1,0 (0,8)
Вихід постійного струму
12 В - 8.3 А
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Максимальна потужність | 3.3 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | ~ 81 кг |
| Вихід постійного струму | 12 В - 8.3 А |
| Вихідна напруга | 220 - 240 В |
| Місткість паливного бака | 12,5 л |
| Клас захисту | IP23M(F) |
| Максимальна витрата палива | 1,25 л/г |
| Масляний бак | 1,1 л |
| Робочий об'єм двигуна | 296 куб.см |
| Розміри (ДхШхВ) | 690х470х570 мм |
| Рівень звукової потужності | LwA = 96 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Система запуску | Електрична |
| Тип двигуна | Одноциліндровий, вертикальний, 4-тактний, з повітряним охолодженням, з безпосереднім впорскуванням |
| Рівень звукового тиску | LpA = 74 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Фаза | Однофазний |
| Фактор потужності | 1,0 (0,8) |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: 34 200 ₴











