
Дренажно-фекальний насос Procraft PN17
- Немає в наявності
- Код: PN17
1 635 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Властивості товару Дренажно-фекальний насос Procraft PN17
Напруга
220 - 240 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
400 Вт
Вага
3,75 кг
Клас захисту
I
Клас ізоляції
IPX8
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 3,75 кг |
| Діаметр труби | 1″ - 1 1/4″ - 1 1/2″ |
| Довжина кабеля | 10 м |
| Клас ізоляції | IPX8 |
| Клас захисту | I |
| Максимальна заглибна глибина | 5 м |
| Максимальна продуктивність | 7500 л/год |
| Максимальний натиск | 5 м |
| Максимальний розмір часток для брудної води | 35 мм |
| Потужність | 400 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: 1 635 ₴





