
Торцювальна пила Procraft PGS217
- В наявності
- Код: PGS217
5 100 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 - 240 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
1400 Вт
Число оборотів холостого ходу
4900 об/хв
Вага
6,89 кг
Глибина пропила
60 мм
Розмір диска
210 мм
Кількість зубів
24
Клас захисту
II
Висота
30 мм
Ступінь захисту
IP20
Рівень звукового тиску
LpA = 88,7 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Рівень звукової потужності
LwA = 101,7 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Вібрація
2 м/с2, К = ± 1,5 м/с2
Лазер
Class 2, P - 1mW, 650 nm
Максимальний різ
0° х 0° — 115х60 мм; 0° х 45° - 115х25 мм; 45° х 0° - 80x60 мм; 45° х 45° - 80x25 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт |
| Вага | 6,89 кг |
| Вібрація | 2 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Глибина пропила | 60 мм |
| Диск | 1 шт |
| Клас захисту | II |
| Кількість зубів | 24 |
| Лазер | Class 2, P - 1mW, 650 nm |
| Максимальний різ | 0° х 0° — 115х60 мм; 0° х 45° - 115х25 мм; 45° х 0° - 80x60 мм; 45° х 45° - 80x25 мм |
| Потужність | 1400 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Пилозбірник | 1 шт |
| Розмір диска | 210 мм |
| Рівень звукової потужності | LwA = 101,7 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Струбцина | 1 шт |
| Рівень звукового тиску | LpA = 88,7 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 4900 об/хв |
| Шестигранник | 2 шт |
| Щітки | 2 шт |
- Ціна: 5 100 ₴











