
Акумуляторна дискова пилка Procraft PCA18 (Без акб та зп)
- Немає в наявності
- Код: PCA18
2 880 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Число оборотів холостого ходу
0 - 6500 об/хв
Вага
2,5 кг
Ємність батареї
2 Аг, 4 Аг, 8 Аг
Номінальна напруга
20 В
Діаметр диска
120 мм
Кут різання
0 - 45°
Максимальна глибина різу
41 мм
Посадковий діаметр
20 мм
Клас захисту
IPX0(II)
Рівень звукового тиску
LpA = 78 дБ(А), K = ±3 дБ(А)
Рівень звукової потужності
LwA = 80 дБ(А), K = ±3 дБ(А)
Рівень вібрації м / с2
2,5; K = ±1,5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | немає |
| Вага | 1,8 Кг |
| Діаметр диска | 120 мм |
| Ємність батареї | 2 Аг, 4 Аг, 8 Аг |
| Зарядний пристрій | немає |
| Клас захисту | IPX0(II) |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Максимальна глибина різання | 41 мм |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Посадковий діаметр | 20 мм |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,5; K = ±1,5 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 80 дБ(А), K = ±3 дБ(А) |
| Кут різання | 0 - 45° |
| Упорна лінійка | Є |
| Рівень звукового тиску | LpA = 78 дБ(А), K = ±3 дБ(А) |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 6500 об/хв |
- Ціна: 2 880 ₴











