
Стаціонарна циркулярна-торцювальна пика Procraft CMS21
- Немає в наявності
- Код: CMS21
6 450 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 - 240 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
1200 Вт
Число оборотів холостого ходу
4200 об/хв
Розмір столу
340 х 225 мм
Розмір диска
210х30х24Т
Клас захисту
II
Рівень звукового тиску
LpA = 100 дБ (А), К = ± 3 дБ (А
Рівень звукової потужності
LwA = 103,7 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Глибина різу
30 мм
Вібрація
1,081 м/с2, К = ± 1,5 м/с2
Максимальний різ
0° х 0° - 120х55 мм; 0° х 45° - 120х35 мм; 45° х 0° — 65x55 мм; 33° х 25° - 40x25 мм; 60° х 25° - 80x25 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вібрація | 1,081 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Глибина різу | 30 мм |
| Клас захисту | II |
| Ключ для зміни оснащення | 1 шт |
| Максимальний різ | 0° х 0° - 120х55 мм; 0° х 45° - 120х35 мм; 45° х 0° — 65x55 мм; 33° х 25° - 40x25 мм; 60° х 25° - 80x25 мм |
| Потужність | 1200 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Пилозбірник | 1 шт |
| Розмір столу | 340 х 225 мм |
| Розмір диска | 210х30х24Т |
| Рівень звукової потужності | LwA = 103,7 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Струбцина | 1 шт |
| Рівень звукового тиску | LpA = 100 дБ (А), К = ± 3 дБ (А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 4200 об/хв |
| Шестигранник | 2 шт |
- Ціна: 6 450 ₴











