
Подрібнювач гілок Procraft PSL2400
- Немає в наявності
- Код: PSL2400
4 950 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 - 240 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
2400 Вт
Число оборотів холостого ходу
4200 об/хв
Вага
11,6 кг
Клас захисту
IPX4 (II)
Максимальний діаметр
45 мм
Рівень звукового тиску
LpA = 95,5 дБ (А); K = ± 3 дБ (А)
Рівень звукової потужності
LwA = 106 дБ(А); K = ± 2,46 дБ (А)
Сумка для збору
35 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вал обертання колеса | 1 шт |
| Клас захисту | IPX4 (II) |
| Колеса | 2 шт |
| Кришка колеса | 2 шт |
| Максимальний діаметр | 45 мм |
| Потужність | 2400 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Плоский виштовхувач | 1 шт |
| Приймальний мішок | 1 шт |
| Рівень звукової потужності | LwA = 106 дБ(А); K = ± 2,46 дБ (А) |
| Сумка для збору | 35 л |
| Рівень звукового тиску | LpA = 95,5 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 4200 об/хв |
- Ціна: 4 950 ₴











