
Реноватор багатофункціональний інструмент Procraft PMT650E
- В наявності
- Код: PMT650E
2 100 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 - 240 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
400 Вт
Число оборотів холостого ходу
15000 - 21000 об/хв
Вага
2,6 кг
Рівень звукового тиску
LpA = 84 дБ(А); K = ± 3 дБ(А)
Рівень звукової потужності
LwA = 95 дБ(А); K = ± 3 дБ(А)
Вібрація
ah = 5,87 м/с2; K = 1,5 м/с2
Рівень захисту
IPX0 (II)
Кут коливань
4°
Kомплектуючі
Інструкція з експлуатації
Є
Кейс
Є
Насадка
3 шт
Щітки
1 - комплект
Наждачний папір
2 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 2,6 кг |
| Вібрація | ah = 5,87 м/с2; K = 1,5 м/с2 |
| Кейс | Є |
| Кут коливань | 4° |
| Потужність | 400 Вт |
| Наждачний папір | 2 шт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Насадка | 3 шт |
| Рівень звукової потужності | LwA = 95 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Тип оснастки | Starlock |
| Рівень захисту | IPX0 (II) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 84 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 15000 - 21000 об/хв |
| Щітки | 1 - комплект. |
- Ціна: 2 100 ₴










