
Акумуляторний повітряний компресор Procraft LK20 (Без АКБ та ЗП)
- Немає в наявності
- Код: LK20
1 320 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Число оборотів холостого ходу
3200 об / хв
Вага
0,85 кг
Швидкість повітряного потоку
12 л / хв
Розміри
180х72х260 мм
Джерело живлення
20 В
Рівень звукового тиску
69,6 ± 3 дБ (А)
Рівень звукової потужності
80,6 ± 3 дБ (А)
Вібрація
7,23 ± 1,5 м/с2
Діапазон тиску
Макс. 160 фунтів на кв. Дюйм 11 атм ⁇ 1100 кПа
Довжина повітряного шланга
0,5 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | немає |
| Вага | 0,85 кг |
| Вібрація | 7,23 ± 1,5 м/с2 |
| Довжина повітряного шланга | 0,5 м |
| Діапазон тиску | 1100 кПа, Макс. 160 фунтів на кв. Дюйм 11 атм |
| Зарядний пристрій | немає |
| Джерело живлення | 20 В |
| Розміри | 180х72х260 мм |
| Рівень звукової потужності | 80,6 ± 3 дБ (А) |
| Швидкість повітряного потоку | 12 л / хв |
| Рівень звукового тиску | 69,6 ± 3 дБ (А) |
| Число оборотів холостого ходу | 3200 об / хв |
- Ціна: 1 320 ₴











